دستگاه گرد گیر فرش (خاک گیر فرش) با بهترین کارایی

دستگاه گرد گیر فرش

دستگاه گرد گیر فرش در زمره مهم ترین دستگاه های قالیشویی می باشد که معمولا در ابتدا و قبل از شستن فرش برای گرفتن گرد و خاک از فرش استفاده می شود این دستگاه قالیشویی بدون آسیب رساندن به بافت فرش و کیفیتی مطلوب این کار را انجام می دهد و این عمل باعث می شود تا مراحل بعدی شستن قالی به بهترین وجه ممکن انجام شود.

دستگاه گرد گیر فرش یکی از ضرورتی ترین وسایل شرکت های قالیشویی است که  باعث بهتر شسته شدن فرش می شود و به قالیشویی ها اعتبار بیشتری می بخشد.

دستگاه گردگیر فرش

خاک گیری در فرآیند شستشوی فرش مرحله بسیار مهمی است که الزاماً باید قبل از شروع شستشو انجام گیرد . طی فرآیند خاک گیری، گرد و خاک کوبیده شده و رسوب مواد شوینده‌ ی ناشی از شستشو های نا مناسب قبلی که در ریشه های فرش باقی مانده از فرش جدا می شود . 
برای ارتقا کیفیت شستشوی فرش مرحله ی خاک گیری بسیار موثر است . جرم تخته شده در ریشه های فرش به سختی ممکن است در فرآیند شستشو از فرش جدا شود بنابراین در صورت انجام نشدن خاک گیری به مرور زمان فرش دچار پوسیدگی می شود.
دستگاه خاک گیر از یک محور کشنده که فرش را به داخل دستگاه می کشد و دو محور که ضربه زن های فلزی بر روی آن تعبیه شده اند تشکیل شده است. در هنگام وارد شدن فرش به دستگاه ضربه های استاندارد و یکنواخت به هر دو طرف فرش (پشت و رو) وارد می شود و تمامی خاک و ذرات جمع شده در عمق و گره های فرش را خارج می کند.

دستگاه گردگیر فرش  دارای توان بالایی می باشد و بیشتر برای فرش هایی استفاده  میشود که دارای گرد و خاک بسیار زیادی بوده و با شستشوی تنها الودگی های ان از بین نمی رود.

دستگاه گردگیر فرش قادر است 300 تا 500 مترمربع فرش را در یک ساعت گردگیری کند.

طبق تحقیقات در هر 6 مترمربع از فرش ها 50 الی 100 گرم خاک وجود دارد ، جهت تمیزی بیشتر فرش ها حین شستشو اکیدا توصیه میگردد خاک فرش ها قبل از شستن فرش گرفته شود ، خاک گیری فرش ها غالبا با تکاندن فرش یا ضربه زدن به فرش با دستگاههای مثل دستگاه گردگیر فرش صورت میگیرد.

دستگاه گرد گیرفرش (خاک گیر فرش)

خرید دستگاه گرد گیر فرش

وقتی می خواهید اقدام به خرید دستگاه گرد گیر فرش کنید باید دستگاهی با کیفیتی بالا و کارایی خوب انتخاب کنید زیرا این دستگاه می تواند با کارایی خود به بهتر انجام شدن کار ها کمک کند و به اعتبار قالیشویی در بین مشتریان شما بیافزاید که این امر باعث خرسندی و رضایتمندی مشتریان شما می شود.

شما با خرید دستگاه گرد گیر فرش شرکت آریا طراح مقصود که جزو بهترین تولیدات این شرکت می باشد و همچنین این محصول قابلیت رقابت با محصولات مشابه را دارد و با عملکرد بی نظیری  که دارد شما را ار سایر رقبا متمایز می سازد. قیمت دستگاه گرد گیر فرش قالیشویی شرکت آریا طراح مقصود که تولید کننده دستگاه قالیشویی است برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *