دستگاه قالیشویی چیست ؟

دستگاه_قالیشویی

دستگاه قالیشویی جزو اساسی ترین ارکان قالیشویی می باشد که می توان با انتخاب دستگاه قالیشویی مدرن به اعتبار قالیشویی خود افزود.همچنین می توان کیفیت شستشو و آبکشی را ارتقاء بخشید و از صدمه زدن یا پارگی به فرش، موکت و قالی جلوگیری و در سریع ترین زمان در اختیار مشتری قرار دارد و این کار باعث خرسندی و رضایت مشتری خواهد شد.

دستگاه قالیشویی کیفیت و کارایی قالیشویی شما را افزایش می دهد پس سعی کنید بروز باشید.

دستگاه قالیشویی دستی یا اتوماتیک؟

قیمت دستگاه قالیشویی دستی به نسبت ارزانتر از دستگاه های قالی شویی اتوماتیک می باشد و در صورتی که شما روزانه سفارشات مشتری ۱۰ الی ۲۰ عدد دارید  دستگاه قالیشویی دستی مناسب شماست ، البته برای اینکه بتوانید فرش را خشک کنید دستگاه آبگیر لوله ای فرش نیز مناسب شماست که توسط همین شرکت تهیه و تولید می شود.

آبگیر-لوله-ای-فرش

تجهیزات قالی شویی

بیش از ۹۰% قالیشویی‌ها از روش شستشو با آب گرم استفاده می‌کنند. دستگاه‌های شستشو با آب گرم دو نوع هستند، که یکی قابل حمل بوده و دیگری بر روی کامیون سوار می‌شود.

تجهیزات قالیشویی قابل حمل در جاهایی که به سختی قابل دسترسی است و همین طور در ساختمان‌های بلند مورد استفاده قرار می‌گیرند. قدرت شستشوی این دستگاه‌ها کم و بیش به اندازه‌ی دستگاه‌هایی است که بر روی کامیون سوار می‌شوند، اما کندتر می‌شویند. مخزن‌های کوچک آب در دستگاه‌های قابل حمل زود به زود خالی می‌شود و به همین دلیل سرعت کار گرفته می‌شود. دستگاه‌های قابل حمل نیاز به مراقبت و نگهداری چندان زیادی ندارند و قیمت آن‌ها یک سوم دستگاه‌هایی است که بر روی کامیون سوار می‌شوند. البته این دستگاه‌ها بیشتر برای شستن موکت استفاده می‌شوند و برای شستن فرش باید دستگاه‌ تمام اتوماتیک قالیشویی تهیه کنید.

دستگاه-تمام-اتومات

عوامل مختلفی باعث می شود که یک قالیشویی خوب ، رتبه ی قابل قبولی کسب کند و رضایت مشتری را نگه دارد . یکی از این عوامل مهم استفاده از دستگاه های قالیشویی مدرن در شستشوی فرش می باشد .

برخی از این دستگاه ها بدون دخالت انسان و به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کارِ شستشوی فرش ها را انجام می دهد ، استفاده از این تجیزات در قالیشویی ها موجب سرعت در کارشستشوی فرش و بهینه سازی می شود.

ماشین حمل فرش ، دستگاه قالیشویی فول اتوماتیک ، آبگیر اتوماتیک فرش ثابت ، آبگیراتوماتیک فرش متحرک ، آبگیر لوله ای ، دستگاه شلاق زن ، دستگاه بسته بندی و پرزگیری از جمله تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در یک قالیشویی مدرن است

تجهیزات قالیشویی انواع مختلفی دارد . دستگاههای شستشوی دستی – دستگاههای شستشوی ریلی – دستگاههای شستشوی رومیزی قالیشویی و انواع دستگاههای ابگیر لوله ایی – دستگاههای پرزگیر – دستگاههای گرد گیر و دستگاههای داراتومات

سازنده دستگاه قالیشویی

مزیا استفاده از دستگاه قالیشویی :

 1- شستشوی فرش و قالی با استفاده از تجهیزات اتوماتیک و مدرن قالیشویی

2- افزایش سرعت کار

3-  کاهش نیروی انسانی

4- کاهش فضای اشغالی

در قالیشویی ها یکی از مهمترین عوامل در دستگاه قالیشویی صدمه نرساندن به فرش و کیفیت بالا شستشوی فرش است . زمانی که شما فرش هایتان را به قالیشویی های معتبر میسپارید باید خیالتان راحت باشد چرا که فرش های شما با دستگاه قالیشویی شسته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *