بهترین قالیشویی چه ویژگی های متفاوتی دارد

بهترین قالیشویی

بهترین قالیشویی خدمات خود را بطور کامل و دقیق انجام می دهد تا با سایر رقبا تفاوت چشمگیری داشته باشد خدماتی نظیر حمل و نقل رایگان و رول کردن و پهن کردن فرش، رفو گری فرش توسط افراد با تجربه، شستشوی فرش با استفاده از دستگاه قالیشویی اتوماتیک ، زمان تحویل به موقع و بد قول بودن در زمان تحویل فرش در ذهن فرش باقی می ماند، ضمانت شستشو یعنی اگر در حین شستشو مشکلی به وجود آمد آن را برطرف کند و همچنین اگر مشتری از شستشوی فرش راضی نبود فرش را دوباره شسته یا پول دریافتی را پس دهد.

بهترین قالیشویی هدفش باید جلب رضایت مشتری باشد و مشتری نباید گول تبلیغات ساختگی را بخورد.

ملاک‌های شما برای انتخاب بهترین قالیشویی کدام است؟

ما برای انتخاب معتبرترین و بهترین قالیشویی ، ملاک‌ها و معیارهای مختلفی را در نظر گرفته‌ایم، برخی از این ملاک‌ها و معیارها فنی و تخصصی و کارشناسی است و برخی دیگر از این معیارها مرتبط با میزان رضایت‌مندی مشتریان قبلی و ارزیابی‌های آنها به دست آمده‌اند.

همین‌طور ملاک‌های دیگری همچون سرعت، دقت، کیفیت انجام کامل کار، در دسترس بودن و تجهیزات آموزش پرسنل و نحوه ارایه خدمات به مشتریان نیز در نظر گرفته شده‌اند. اما برخی از مهمترین این ملاک‌ها در ادامه خدمت‌تان بیان می‌شود.

بهترین قالیشویی

بهترین قالیشویی دارای مجوز و اعتبار است

داشتن جواز کسب و مجوز‌های لازم برای ارایه خدمات قالیشویی و همین‌طور داشتن سابقه و اعتبار کافی ارایه این خدمات یکی از ملزومات یک قالیشویی خوب و یکی از ویژگی‌های بهترین قالیشویی محسوب می‌شود.

این مسئله صرفاً ادعای قالیشویان نیست و به‌راحتی می‌توان از طریق استعلام از اتحادیه قالیشویان مجوز آنها را مورد بررسی و امکان سنجی قرار داد. یکی دیگر از جنبه‌های اعتبار قالیشویی، محل ارایه خدمات آنهاست.

احتمالاً شما هم این نوع پیام‌های تبلیغاتی را دیده‌اید: قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در تجریش، قالیشویی در فرمانیه، قالیشویی ولنجک، قالیشویی صادقیه و پیام‌های دیگری از این دست که به یک مکان فیزیکی خاص در شهر مورد نظر شما اشاره می‌کند.

اما سوالی که مطرح است این است که آیا واقعاً در آن منطقه این قالیشویی کارگاه، کارخانه و یا دفتری دارد؟ داشتن حداقل یک دفتر در محل زندگی شما می‌تواند یکی از جنبه‌های اعتباربخشی به کارخانه قالیشویی باشد، اما این مسئله تمام موضوع نیست.

چرا که بسیاری از قالیشویان معتبر و بزرگ نمی‌توانند در تمام مناطق مختلف دفتر یا کارگاه و کارخانه‌ داشته باشند، اما سیستم لجستیکی و سیستم حمل و نقل آنها در کل تهران خدمات‌رسانی می‌کند.

 بهترین قالیشویی دارای دفتر است یا کارخانه؟

واقعیت این است که این مسئله یک مسئله فنی و بااهمیت در انتخاب بهترین قالیشویی است. بهترین قالیشویی نمی‌تواند تنها یک دفتر باشد.

پرسنل مجرب و کارآزموده قالیشویی باید در یک مکان فیزیکی خاص و تحت شرایط استاندارد و اصولی خدمات‌رسانی کنند، به همین دلیل وجود یک دفتر و همین‌طور یک پارکینگ و یا سوله به تنهایی کافی نیست.

امروزه فرش‌های بسیار نفیس و ارزشمندی تولید می‌شود که شستشوی آنها به حساسیت‌ها و پیچیدگی‌های زیادی همراه است. برای شستشوی آن‌ها باید از تجهیزات مکانیزه و دستگاه‌های پیشرفته‌ی مدرن استفاده کرد.

به همین دلیل است که می‌گوییم داشتن یک کارخانه قالیشویی شرط لازم برای بهترین قالیشویی است. البته این مسئله نیز شرط کافی نیست و شروط دیگری نیز باید در نظر گرفته شود که همه آنها از فیلترهای ارزیابی ما عبور کرده‌اند.

 بهترین قالیشویی دارای دستگاه قالیشویی مدرن و مکانیزه است

بهترین قالیشویی

تجهیزات قالیشویی مکانیزه آبگیر لوله ای فرش، گرمخانه قالیشویی، ماشین‌های مکانیزه‌ی شستشو، دستگاه گردگیر فرش و دستگاه شلاق‌زن، ماشین‌آلات رفوگری و دوخت، همه‌ی این‌ها تجهیزاتی هستند که در یک قالیشویی مدرن و مکانیزه مورد نیاز است.

بهترین قالیشویی برای داشتن کیفیتی باید اقدام به خرید دستگاه قالیشویی کند.

و صد البته وجود آنها یکی از معیارهای انتخاب بهترین قالیشویی می‌تواند باشد. ضمن اینکه امروزه خشک‌کردن قالی‌ها به وسیله نور خورشید یک کار غیر اصولی و آسیب‌زننده به حساب می‌آید، موجب از بین رفتن رنگ و کیفیت فرش می‌شوند.

بنابراین انتخاب بهترین قالیشویی به‌نوعی تضمین حفظ کیفیت فرش‌های شماست.

برای آشنایی با دستگاه قالیشویی حتما مقاله دستگاه قالیشویی چیست را مطالعه کنید.

 قالیشویی‌های حرفه‌ای کار را کامل انجام می‌دهند

درست است که کلمه‌ی «قالیشویی» تصویری از یک کار خاص را در ذهن شما متبادر می‌کند و آن شستشوی قالی، فرش یا گلیم است، اما این در حالی است که خدمات گسترده‌‌تر و حاشیه‌های زیادی در شستشوی قالی‌ها وجود دارد.

یکی از ملاک‌های انتخاب بهترین قالیشویی این است که تمامی خدمات مورد نیاز شما در حوزه فرش، موکت و گلیم و دیگر زیراندازها را انجام دهد. از جمله مهمترین این خدمات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. لکه‌بری
  2. شستشوی کامل فرش
  3. رفوگری فرش
  4. ترمیم یا جایگزینی کامل ریشه
  5. شیرازه پیچی
  6. چرم‌دوزی فرش
  7. دو گره در فرش
  8. پرزگیری یا پرداخت فرش
  9. شستشوی تابلو فرش
  10. شستشوی فرش‌های گران قیمت و نفیس

بهترین قالیشویی

 سرعت و در دسترس بودن

فرش یک عنصر حیاتی، وسیله‌ی مهم و مرکزی در خانه‌های ایرانی محسوب می‌شود. چراکه با نبود آن در واقع بخش بزرگی از فضای خانه غیرقابل استفاده می‌شود.

امروزه بسیاری از خانواده‌های ایرانی علیرغم اینکه دارای مبلمان و تخت هستند، بر روی فرش نشست و برخاست می‌کنند. بنابراین در صورتی‌که قصد شستشوی فرش‌تان را داشته باشید، احتمالاً مایلید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌ شسته و خشک‌شده به دست‌تان برسد.

همچنین ممکن است قصد داشته باشید فرش‌های دیگری را نیز به آنها تحویل دهید، در چنین مواردی خوب است که قالیشویی مورد نظر شما دسترسی مناسبی داشته باشد.

البته بسیاری از قالیشویی‌ها امروزه دارای شماره تماس‌های متعددی در نقاط مختلف تهران هستند، اما واقعیت این است که بسیاری از آنها تنها خطوط تلفنی هستند که بر روی یک گوشی موبایل منتقل (دایورت) شده‌اند.

این یک کار غیراصولی و نه چندان حرفه‌ای است. در صورتی که با کمک تکنولوژی و روش‌های کسب و کارها در حوزه آنلاین، می‌توان پشتیبانی به مراتب بهتر و اثربخش‌تری دریافت کرد.

فرض کنید قالیشویی مربوطه دارای یک تیم پشتیبانی قوی باشد که به راحتی می‌تواند به سوالات شما پاسخ دهد و تمامی انتظارات مورد نیاز شما را برآورده کند.

خبر خوش این است که این امکان برای شما در «استادکار» فراهم شده و پس از ثبت سفارش خدمات قالیشویی‌، یک تیم حرفه‌ای چند ده نفره‌ی پشتیبانی، آماده سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی به شما هستند.

 همین‌طور کلیه انتظارات و نیازهای شما را به سرویس‌دهنده‌‌‌گان به‌صورت تمام و کمال منتقل می‌کنند. و در صورت وجود شکایت، به راحتی می‌توانید از طریق تیم پشتیبانی آن را مطرح کرده و منتظر پیگیری و نتیجه کار باشید.

مطمئن باشید که از انجام خدمات رضایت کامل را خواهید داشت.

 نحوه برخورد و آداب اجرای خدمات

هیچ‌کدام از ما دوست نداریم که با افراد غیر حرفه‌ای کار کنیم. همچنین هیچ‌کدام ما دوست نداریم که با افرادی در ارتباط باشیم که منش خوبی ندارند و یا به دور از آداب اجتماعی رفتار می‌کنند.

این یک نکته مهم و حیاتی در انتخاب متخصصان در مجموعه استادکار بوده و هست. همچنین علاوه بر در نظر گرفتن این معیار، آموزش‌های ویژه و مفصلی به کلیه متخصصان و سرویس‌دهندگان در مجموعه استاد کار داده می‌شود.

این می‌تواند یک امتیاز ویژه در انتخاب بهترین قالیشویی برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *